Jurable | Specialist in omgevingsrecht

Jurable

Specialist in omgevingsrecht

JurableJurable

T:0174 643892F:0174 626786E:info@jurable.nl

  • Home
  • Pandeigenaren
  • Planontwikkelaars
    • De Bouwversneller
    • Quick Scan Omgeving
  • Blog
    • Bestemmingsplan
    • Bezwaar- en beroepsprocedures
    • De kruimelregeling
    • Last onder dwangsom
    • Over het kantoor
    • Projectontwikkeling
    • Vergunning binnen bestemmingsplan
    • Vergunningvrij bouwen
    • Wijzigen bestemmingsplan
  • Ervaringen
    • Referenties
    • Succesverhalen
  • Over Jurable
    • Aanpak
    • Team
    • Algemene informatie
      • Algemene Voorwaarden
      • Kantoor klachtenregeling
      • Hoe gaan wij om met reviews?
  • Contact
Home / “Het heeft mijn perceel niet alleen veel meer waard gemaakt, ook hebben mijn ouders binnenkort een mooie plek om te wonen”

“Het heeft mijn perceel niet alleen veel meer waard gemaakt, ook hebben mijn ouders binnenkort een mooie plek om te wonen”

16-11-2021 (Gewijzigd op: 16-11-2021)

De heer Bijl – Bleiswijk

“Jurable heeft mij geholpen om van één van de bijgebouwen van een nieuw aangekocht perceel een woning te maken waar mijn ouders kunnen wonen. Dit heeft mijn perceel niet alleen veel meer waard gemaakt, ook hebben mijn ouders binnenkort een mooie plek om te wonen.

Van kantoor naar woonbestemming. Jurable had precies het verhaal op de website staan waar ik naar op zoek was. Ik werk zelf bij een aannemersbedrijf, maar wist toch niet helemaal hoe ik dit aan moest pakken. Ik kwam eigenlijk gelijk uit bij Jurable, waar ik contact had met Maurice.

De communicatie met Jurable verliep soepel en daarnaast zorgden zij dat de betrokken partijen goed en tijdig mee werkten. Desondanks viel het bedrag hoger uit en duurde het langer dan verwacht. Toch heb ik niet het gevoel gehad dat dit anders zou zijn geweest bij een andere partij, want Jurable heeft goed werk geleverd. Ik zou Jurable dan ook zeker aanbevelen.”

| |

Ik zoek informatie over:

Juridisch advies voor:

Planontwikkelaars Pandeigenaren

Artikelen voor pandeigenaren

Uitspraak inzake Gillis: gemeente Asten mag handhavend optreden tegen bewoning door arbeidsmigranten van het recreatiepark Prinsenmeer
22-12-2022
Natuurinclusief bouwen: hoe doe je dat?
08-11-2022
Raakt Peter Gillis al zijn vergunningen kwijt?
02-11-2022
Toezichthouder binnen laten: wel of geen goed idee?
19-10-2022
Dierenvrienden opgelet! De gemeente handhaaft tegen te veel dieren
03-10-2022

Artikelen voor planontwikkelaars

Uitspraak inzake Gillis: gemeente Asten mag handhavend optreden tegen bewoning door arbeidsmigranten van het recreatiepark Prinsenmeer
22-12-2022
Natuurinclusief bouwen: hoe doe je dat?
08-11-2022
Raakt Peter Gillis al zijn vergunningen kwijt?
02-11-2022
Wat kunnen wij voor je doen als je principeverzoek is afgewezen?
21-09-2022
Wat te doen voordat de Omgevingswet in werking treedt?
17-08-2022
  • Home
  • Blog
  • Pandeigenaren
  • Planontwikkelaars
  • Aanpak
  • Team
  • Contact
  • contactContact
  • facebookFacebook
  • voorwaardenPrivacy policy
  • linkedinLinkedIn
  • nieuwsAlgemene voorwaarden
  • YouTubeYouTube
© 2023  Jurable - Specialist in omgevingsrecht | Keraweb & Partners

"*" geeft vereiste velden aan

Waarover wilt u uw mening geven?*

Bent u tevreden over de website of juist niet? Dan horen wij het graag! U kunt uw mening geven over de webpagina die u nu bekijkt, of de hele website.

Andere vraag? Neem contact met ons op!

Voor juridische vragen kunt u via het aanvraagformulier voor pandeigenaren of voor planontwikkelaars vrijblijvend een offerte aanvragen. Wij staan u graag bij!

Voor algemene vragen over de dienstverlening kunt u de contactformulier invullen of direct bellen via 0174 - 643892.

Uw beoordeling*
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Sluiten

Ontvang maandelijks de laatste ontwikkelingen en tips

  • Bij het versturen van dit formulier gaat u akkoord met onze privacy policy en de algemene voorwaarden.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.